To jest zdrada!

V 4.png
Polska, zamiast przewodzić mniejszym sąsiednim sojusznikom z grupy wyszehradzkiej, dawać przykład obrony wspólnych interesów, zdradziła te kraje w sposób przynoszący nam wstyd. Żaden polski rząd by tak na pewno nie postąpił. Dawno nie było przykładu takiego zeszmacenia się. Hańba na nas, nieszczęśliwych. Zostaliśmy odarci z honoru. Będziemy teraz opuszczać oczy przy spotkaniu z ludźmi, którzy byli naszymi przyjaciółmi i wierzyli nam” – piszą oburzeni internauci.

Skandal! Nasz rząd zdradził sąsiadów i własny naród!!! Obyście nigdy więcej nie mieli możliwości reprezentować tego kraju, mam nadzieję, że Polacy pokażą Wam gdzie Wasze miejsce! Jest mi ogromnie wstyd.

PO i Kopacz zdradziła Grupę Wyszechradzką , państwa , które jeszcze chciały rozmawiać z Polską ! Kopacz poszła jak w dym za Niemcami ... to klęska Polskiej polityki , by nie powiedzieć katastrofa.

Zdrajcy, zdrajcy, po trzykroć zdrajcy.

To że wasal Niemiec zagłosował "za" wcale mnie nie dziwi. Wstyd mi jedynie za ten nierząd wobec tych, z którymi powinniśmy w takich sprawach trzymać się razem, a więc wobec Czechów, Węgrów, Słowaków i Rumunów. Ale rozliczymy i za to.

Właśnie straciliśmy ostatnich sojuszników i to z własnej winy, zawodząc ich w czasie głosowania i to się zemści na PO (bardzo dobrze) i na całej Polsce(bardzo niedobrze) szybciej niż śmietnikowej inteligencji wytresowanej wyborczą wydaje.

Jeszcze jeden powód, by wyprowadzić się do mądrego kraju na południu. :) Kocham Was Czesi, Słowacy i Węgrzy i podziwiam za konsekwencję w prowadzeniu polityki zgodnej z interesem narodu! Przynajmniej będę płacić podatki na normalne kraje i polityków, którzy znają swoją rolę, nie sprzeciwiają się woli pracodawcy, czyli narodu.

Zaprzaństwo tego rządu jest tak niesłychane, że brakuje słów. To ludzie, którym nie wystarczyło upodlenie narodu, wpędzenie go w biedę, chcą go jeszcze eksterminować rękami muslimskiej swołoczy. Życzę temu rządowi (nie przechodzi mi przez gardło nazwanie go polskim), żeby sczezł zanim odbierze swoje nagrody w postaci synekur rozdawanych przez brukselskich faszystów. A Węgrów, Słowaków i Czechów na kolanach proszę o wybaczenie tej hańby.

Merkelowej bardzo zależy na rozmontowaniu i rozbiciu Grupy Wyszehradzkiej bo wie, że to jedyna siła w Europie, która jest w stanie skutecznie zdetronizować Niemcy i doprowadzić do solidarności w UE. Najgorsze jest to, że ubija swój (niemiecki) interes rękoma tzw. polskiego rządu. PO kolejny raz nas zdradziła.

HAŃBA I ZDRADA! Wybaczcie nam bracia Węgrzy ,Czesi , Słowacy i Rumuni , bo my – NARÓD POLSKI - nie mamy z tą decyzją nic wspólnego. Zostaliśmy tak jak i wy , zdradzeni i sprzedani za stanowiska i judaszowe srebrniki !

Często odwiedzam Węgry. Jestem tam serdecznie przyjmowany. Nie wiem czy jeszcze tam pojadę, bo polski rząd zdradził naszych Braci.

Wstyd mi za tych zdrajców przed Grupą Wyszechradzką, przed Europejczykami. Tym, którzy dali się odwieźć od lojalności naszym braciom, życzę wszystkiego, co najgorsze. Hańba i zdrada! Judaszowe srebrniki i dziś mają diabelską siłę przekonywania. Judasz miał tyle przyzwoitości, że po tym wszystkim się powiesił...

Jedno jest pewne. Media i rząd ogłoszą wielki sukces. A prawda jest taka że ewidentnie zdradziliśmy inne kraje Europy wschodniej. Możemy być pewni że Czechy, Słowacja, Węgry i Rumunie uważają nas od dziś, definitywnie, za pajaców Berlina.

Pani Kopač, veľmi ste ma sklamali, mňa a nielen mňa, ale aj veľa ďaľších Slovákov, Čechov, no viem, že aj veľa Poliakov. Je mi smutno Pani Kopač.
Pani Kopacz, bardzo mnie Pani zawiodła, mnie a nie tylko mnie, ale i wielu innych Słowaków, Czechów, no wiem, że i wielu Polaków. Bardzo mi żal Pani Kopacz.

polští politici (!!!) zradili Visegradskou čtyřku!

Za: onet.pl

Dzial: