Sterowana nieudolność

islam.png
Niedawno był Manchester, nieco później Londyn. Zginęli zupełnie przypadkowi ludzie, w tym dzieci, od bomb i noży muzułmańskich barbarzyńców. Gdy numer ten dotrze do Ciebie, Czytelniku, przypuszczalnie staniemy się świadkami nowego horroru.

Gdzie? Nie wiadomo, w każdym razie nie wiedzą o tym rządy państw zachodnich – głównie Wielkiej Brytanii, Francji i Niemiec. Bo co mieli do powiedzenia rządzący tymi krajami? Therese May po zamachu w Manczesterze oświadczyła, że należy spodziewać się kolejnego zamachu i … podniosła stopień zagrożenia do piątego stopnia, najwyższego. Po ulicach większych miast brytyjskich chodzą wzmocnione patrole policji. Podobnie dzieje się we Francji, gdzie od ponad roku trwa stan wyjątkowy.

Ale od tego, że po miastach obu krajów chodzą „napakowani” bobbies i flics, bezpieczeństwo mieszkańców nie wzrasta. Przywódcy krajów zachodnich, w tym inicjatorka „zaproszenia” imigrantów Angela Merkel, składają sobie nawzajem i rodzinom zabitych kondolencje. Co więcej, z medialnych przecieków wynika, że nawet gdy specsłużby informują swoje rządy o prawdopodobieństwie czy przygotowaniach do kolejnego zamachu, te puszczają ostrzeżenia mimo uszu. Komisja Europejska „widzi problem”, ale miast go rozwiązać lub w każdym razie próbować, zajmuje się praworządnością w Polsce i na Węgrzech.

Czyżby Europą Zachodnią rządzili idioci i tchórze? Byłaby to odpowiedź zbyt prosta. To prawda, że Zachodem rządzą politycy z drugiego, jeśli nie trzeciego szeregu. (Gdzież Macronowi do de Gaulle'a, May do Thatcher, czy Merkel choćby do Kohla.) Kanclerz Niemiec rządzi de facto całą Unią Europejską i czyni to sprawnie. Ale na 100 tysięcy policjantów tylko jedna trzecia posiada broń palną. Ale prasa dostaje wytyczne, by sprawy terroru wyciszać i nie ujawniać narodowości sprawców jak długo się da. I media to wykonują. W końcu to Befehl. Przecież gołym okiem widać bankructwo polityki multikulti i by to spostrzec nie trzeba ukończyć Oxfordu czy L'ecole de Science Politique.

A mimo to na Zachód płyną i wędrują setki tysięcy nowych imigrantów i są przyjmowani. Żadna policja na świecie nie sprawdzi, kto z nich jest uchodźcą, kto imigrantem poszukującym „socjalu”, a kto terrorystą.

Bezradność rządów, policji i specsłużb to bezradność sterowana. Po prostu rządy tych państw takie polecenie otrzymały od rzeczywistych władców świata – elit władzy i niewyobrażalnych pieniędzy. Ludzi, którzy wcale nie chcą znajdować się na pierwszych stronach gazet czy w pasmach największej oglądalności TV. Jeśli już, to jako filantropi (mój Boże, jaką to „kasę” można zbić na filantropii). Gdybyśmy znali treść obrad Komisji Trójstronnej czy Klubu Bilderberg bylibyśmy mądrzejsi... Ale tych nie poznamy długo lub nigdy. Poszlaki, i to wyraźne, jednak są. Np. George Soros otwarcie przyznaje się do finansowania tej imigracji. Zresztą otwarcie głosi ideę tzw. społeczeństwa otwartego. Z dobroci serca? Bez żartów, to sprawa zbyt poważna, bo na niej ciąży śmierć niewinnych, w tym dzieci.

Mamy do czynienia z dawno opracowanym planem zniszczenia cywilizacji łacińskiej, już dalece zaawansowanym, dzięki trój-terrorowi marksizmu kulturowego, antychrześcijańskiego i poprawności politycznej. W tej chwili postępuje likwidacja państw narodowych poprzez Unię Europejską i globalizm. Czas przystąpić do etapu następnego – stworzenia nowej rasy ludzkiej – eurazjatycko-negroidalnej. Spiskowa teoria historii? Takiej nie ma. Istnieje natomiast spiskowa praktyka polityki. Zamiast bredzić o tej rzekomej teorii lepiej sięgnąć do dzieł Ryszarda Couvenhove-Kalergi, twórcy idei paneuropeizmu, dziś konsekwentnie realizowanej.

Tym właśnie planom, tej sterowanej bezradności, jako pierwsza przeciwstawiła się Warszawa. Za nami poszły Węgry, a w kolejce jest Austria i inne kraje tak pogardzanej na Zachodzie Europy Środkowej. Aby powiedzieć „nie” zamiarom paneuropeistów trzeba dużej odwagi. Wykazała ją premier Beata Szydło w słynnym już przemówieniu sejmowym, czym zrobiła furorę bez mała na całym świecie. Jej wystąpienie zostało już przetłumaczone na główne języki świata, a reakcję większości internautów należy określić jako entuzjastyczną. Świadczy to o tym, co naprawdę myślą społeczeństwa zachodnie o polityce imigracyjnej. Są one jednak zastraszone i zniewieściałe. Nie bójmy się chociaż my i powiedzmy wspólnie „nie dla imigracji”, „nie dla multikulti”. I wytrzymajmy, bo uleganie szantażowi, to kapitulacja. Trzeba ten egzamin zdać.

Zbigniew Lipiński

Dzial: